Hnojivá

118 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Pokiaľ nie je zemina dostatočne výživná, hnojivá sú nevyhnutnosťou správnej starostlivosti o vonkajšie aj izbové rastliny. Optimálna voľba pritom nie je sama sebou a je nutné brať do úvahy niekoľko faktorov. Naša ponuka zahŕňa celé spektrum hnojív na najrôznejšie účely. Rozlíšiť ich možno podľa aplikácie na granulované či kvapalné hnojivá.

Nájdete tu trávnikové hnojivo na výživu i ochranu v niekoľkých variantoch. Zvoliť tak môžete hnojivo na trávnik proti burinám, a to prírodné s vysokým podielom organických zložiek alebo jesenné trávnikové hnojivo. Nechýbajú ani záhradné hnojivá na starostlivosť o úžitkové aj okrasné rastliny. K dostatiu je tiež NPK hnojivo alebo zmesi hnojív s guánom. Tie vynikajú svojou výživnosťou najmä pre rastliny so zvýšenou potrebou draslíka a horčíka. Okrem toho sú k dispozícii aj zmesi pre konkrétne rastliny, napríklad hnojivo na jahody alebo paradajky.

Rastlinné stimulátory pomôžu s rýchlejším rastom alebo zakorenením rastlín. Urýchľovač kompostu podporuje rozklad organického materiálu. Bakteriálne kultúry, enzýmy a živiny prispievajú k jeho rýchlejšiemu zreniu a výslednej kvalite.