Garniže

105 produktov

Podľa relevancie
Filter

    Garniže, v spojení so záclonami a závesmi, predstavujú jeden z variantov systémov okenného tienenia v interiéri. Vynikajú svojou odolnosťou a vďaka širokému spektru dizajnov sa navyše hodia do každého interiéru. Objavte BAUHAUS ponuku garniží, vrátane garnižového príslušenstva, a vyberte si tie svoje.

    Garniže je možné vyberať podľa rozmerov a tiež materiálu. V ponuke nájdete plastové a drevené garniže, spoločne so všetkými ich dielmi. Či už teda hľadáte držiaky, garnižové tyče alebo koncovky, môžete si hľadanie uľahčiť pomocou filtra kategórie a atribútov konkrétneho sortimentu. Nájdete tu aj odolné kovové garniže alebo kompletné sety. Tieto zostavy obsahujú všetky spomínané diely, a ďalej tiež všetok materiál pre montáž.

    V závislosti od umiestnenia môžete zvoliť bežné varianty garniže do steny alebo garniže do stropu. Tie sa hodia najmä vtedy, ak na stene okolo okna nie je príliš priestoru na montáž držiakov. Garniže sú k dostatiu v rade variant dĺžok a farieb. Nechýbajú ani garniže dvojradové a klasické jednoradové. Praktickým riešením sú potom teleskopické garniže, ktorých tyč je možné predĺžiť až o niekoľko desiatok centimetrov podľa potreby.