Elektroinštalácia

691 produktov

Podľa relevancie
Filter
Kategórie

Elektroinštalácia je, rovnako ako napríklad osvetlenie, zásadným prvkom každej domácnosti, kancelárie a napokon všetkých priestorov, ktoré bežne využívame. V tejto kategórii preto nájdete všetko, čo sa rozvodu aj denného využívania elektriny týka.

Ponuka zahŕňa sortiment pre profesionálov vrátane potrebného náradia a meracích prístrojov. Nechýba ani materiál k samotným rozvodom – rozvodné krabice či skrine, ističe, chrániče, vypínače, zásuvky či káble CYKY. Nevzhľadnú kabeláž potom schovajú lišty na káble. Izolačná PVC rúrka prispieva k bezpečnému uloženiu elektrického vedenia v stenách, a zároveň ich chráni pred vystavením vlhkosti. Majte však na pamäti, že v niektorých prípadoch je vhodné prenechať montáž odborníkovi.

Okrem toho domový zvonček či spínacia zásuvka s časovačom je na inštaláciu o poznanie jednoduchšia. Zvládnete ich preto bezpečne nainštalovať aj sami. Vyberať môžete z rady prevedení. K dostatiu sú ďalej rozdvojky aj adaptéry s viacerými prípojkami. Okrem toho tu nájdete aj predlžovací kábel v mnohých variantoch. BAUHAUS sortiment elektroinštalácie zahŕňa celé spektrum prístrojov, súčiastok a náradia. K dispozícii sú vám kategórie ako:

Káble a vodiče

Upevňovanie a vedenie

Domová inštalácia

Domové zvončeky

Meracie prístroje

Náradie pre elektrikárov

Elektropotreby