Detský záhradný nábytok

12 produktov

Podľa relevancie
Filter

    V BAUHAUS ponúkame široký sortiment záhradného nábytku pre vaše deti, ktorý im urobí radosť a vám poskytne istotu toho, že majú na záhrade bezpečné a pohodlné sedenie. V našej ponuke nájdete nábytok plastový aj drevený, ktorý splní všetky vaše požiadavky na kvalitu, dizajn a praktickosť.

    Detský záhradný nábytok je určený pre deti rôzneho veku, ktoré chcú tráviť čas vonku na záhrade alebo terase. Obľúbenými kúskami sú napríklad záhradné stoly a stoličky. Pri detských záhradných zostavách si môžete vyberať z rôznych veselých a hravých motívov a farieb.

    Ponúkame detské plastové stolíky a stoličky, ktoré sú odolné, ľahko umývateľné a vhodné na vonkajšie použitie. Sú ideálnou voľbou pre rodiny s malými deťmi, predovšetkým vďaka ich ľahkosti a jednoduchej manipulácii. Navyše sa dieťa usadí samo bez pomoci dospelého. Pre milovníkov prírodných materiálov máme v ponuke aj drevený detský záhradný nábytok, ktorý skvele zapadne do prírodného prostredia vašej záhrady.

    Nenechajte si ujsť našu ponuku detských záhradných stoličiek a stolov, vďaka ktorému si vaše deti užijú počas letných dní pohodlie aj zábavu. Vyberte si z našej širokej škály BAUHAUS detského záhradného nábytku, ktoré vašim deťom urobia zaiste radosť.