Bazénové plachty

13 produktov

Podľa relevancie
Filter

    Bazénové plachty predstavujú účinnú ochranu pred nečistotami, lístím a nepriaznivými poveternostnými podmienkami, ktorým váš bazén musí čeliť.

    V BAUHAUS nájdete širokú škálu bazénových plachiet, vrátane solárnej plachty na bazén, ktorá využíva slnečnú energiu na ohrev vody a zároveň chráni bazén pred nečistotami. Naše klasické krycie plachty na bazén sú ideálne pre všetky typy bazénov a ponúkajú dokonalú ochranu proti padajúcemu lístiu, hmyzu a ďalším nečistotám. Plachty sú najčastejšie vyrobené z materiálu PVC, ktorý je odolný voči UV žiareniu a pretrhnutiu. Poskytujú spoľahlivé krytie bazéna a zároveň pomáhajú udržovať teplotu vody. Využiť ich môžete aj v zimných mesiacoch, kedy váš bazén ochráni pred snehom a mrazom. Krycia plachta sa ľahko inštaluje a skladuje, čo uľahčuje jej používanie.

    Pri výbere plachty treba brať ohľad predovšetkým na potrebnú veľkosť plachty, preto je vhodné poznať veľkosť priemeru vášho bazéna ešte pred samotnou kúpou.

    Udržujte svoj bazén čistý a chránený s našou ponukou bazénových plachiet pre spoľahlivé zastrešenie. Užite si leto bez starostí.