Plynové variče

6 produktov

Podľa relevancie
Filter

    Plynové variče patria do základnej výbavy každého milovníka kempingu. Ohriať si jedlo a vodu na čaj alebo rannú kávu je počas kempovania kľúčové. Výber variča sa tak nevypláca podceňovať. Aj preto ich v našej ponuke nájdete hneď v niekoľkých variantoch.

     

    Pre krátke pobyty v kempe či prírode bude ideálnou voľbou jednoplatničkový varič. Niektoré typy sú opatrené aj robustným držadlom a držiakom kartuše pre maximálnu stabilitu variča. Nájdete tu aj plynový varič dvojplatničkový. Ten vyniká širšími platničkami a pri varení tak poskytuje viac priestoru aj komfortu. Podľa výrobcu je možné zvoliť variče s propánbutánovou fľašou s možnosťou doplnenia alebo bez nej. U niektorých varičov nie je plynová kartuša súčasťou balenia.

     

    Okrem samotných varičov tu nájdete aj potrebné príslušenstvo. Nechýba plynová hadica, pripojovacie súpravy alebo samostatné horáky. Tie je možné ľahko pripojiť k jednorazovej plynovej kartuši. Horák je veľmi skladný a po vyčerpaní kartuše nezaberie príliš veľa priestoru. Plynový varič je vhodné vyberať podľa niekoľkých parametrov. Predovšetkým na základe spotreby, výkonu a samozrejme doby horenia.