Zásuvky Mureva

1 Produkt

Podľa relevancie
Filter

  Zásuvky Mureva

  Zásuvky tvoria súčasť elektroinštalácie každej domácnosti aj exteriérových priestorov, ako sú balkóny či terasy. V našom BAUHAUS sortimente preto nájdete celé spektrum praktických aj dizajnových zásuviek v mnohých farbách.

   

  Sortiment zásuviek ponúka množstvo prevedení a variantov. Nájdete tu jednoduché aj dvojzásuvky. Rovnako nechýbajú rozdvojky či adaptéry pre pripojenie viacerých zariadení. Nechýba ani zásuvka s USB. Ponuka číta taktiež dátové zásuvky s prípojkou pre sieťové LAN pripojenie či satelitné, rádiové a televízne vysielanie.

   

  V prípade umiestnenia v exteriéri platia isté pravidlá, ktoré je potrebné brať do úvahy. Vonkajšia zásuvka vyžaduje vyšší stupeň IP krytia. To zaručuje ochranu pred vzdušnou vlhkosťou a taktiež zatekaním vody. Predchádza tak nebezpečenstvu skratu. Vonkajšie zásuvky môžu byť navyše vybavené aj ochrannými klapkami proti striekajúcej vode.

   

  Majte na pamäti, že zapojenie zásuvky vyžaduje určite znalosti a skúsenosti z oblasti elektroinštalácie. Ak si nie ste istí, prenechajte montáž zásuvky odborníkovi. Zvýšenú bezpečnosť zaistia zásuvky s prepäťovou ochranou.