Hlavný obsah

Šatník

Už len nevyužitý odkladací priestor alebo prázdny šatníkový výklenok väčšinou stačí na uskutočnenie priania vlastného šatníka. Pokiaľ ide o štýl zariadenia, vkus sa často rôzni: kreatívny a hravý v štýle vintage alebo radšej moderný, s charakterom loftu a chytrými nápadmi? Tieto dva uvedené príklady šatníka ponúkajú ešte viac: Okrem oblečenia a topánok poskytujú zároveň dostatok odkladacieho priestoru na potreby pre domácnosť, kufre a tašky alebo bielizňový kôš.

1. Šatník v štýle vintage

V tomto rustikálne nostalgickom šatníku v štýle vintage sa potrubné vedenia, laná, drevené debny, staré izbové dvere a sklápací rebrík zmenia na úplne nové funkčné kúsky nábytku.

2. Šatník v štýle loftu

Moderný, individuálny a z hľadiska miesta efektívny – tak je možné označiť vzhľad šatníka v štýle loftu. Industriálnu atmosféru podčiarkuje kov, sklo a osvetlenie s pohybovým senzorom.

Napřed renovace prostoru

Skôr ako začnete s budovaním šatníkov, využite príležitosť na dôkladnú renováciu: Nová podlahová krytina, čerstvá farba alebo tapety na stene a priestor, ktorý sa má stať šatníkom, vyzerá už oveľa lepšie! Títo praktickí radcovia a návody pomôžu šatník náležite vyšperkovať.