Hlavný obsah

Záruky a garancie

Garancia najnižšej ceny -12 %

BAUHAUS, váš špecialista pre dielňu, dom a záhradu, poskytuje trvale najširší výber za neporaziteľné ceny pre kutilov a profesionálov.

NIKTO NEPORAZÍ NAŠE CENY!!!

A NA TO VSÁDZAME NAŠU JEDINEČNÚ 12 % GARANCIU NAJNIŽŠEJ CENY!!!

V prípade, že nájdete pred nákupom alebo 14 dní po dátume nákupu niekde vo vašom meste identický produkt za výhodnejšiu cenu, potom neváhajte a príďte k nám. Dostanete tu tento produkt ešte o 12 % lacnejšie. Platí pre obvyklé predajné množstvá pre domácnosť! Platí len pre tovar na sklade. Nevzťahuje sa na internetové, veľkoobchodné ponuky a výpredaje!

5 rokov BAUHAUS záruka

Podľa našich záručných podmienok poskytujeme 5 ročnú záruku na všetky el. ručné náradie a stroje.

Kontrola kvality

Všetky ponúkané produkty majú overenú kvalitu, ktorá zaručuje ich dlhú životnosť a bezporuchový chod. Pri nových výrobkoch kontrolujeme ako kvalitu spracovania, ako aj ich vplyv na životné prostredie.

Vrátenie tovaru

Zakúpený tovar môžete vrátiť do štyroch týždňov od dátumu nákupu. Platí pri predložení pokladničného dokladu pre nepoužitý a nepoškodený tovar zabalený v originálnom obale.

Neplatí pre tovar na objednávku, tovar na prírez alebo tovar, ktorý bol opravený na prianie zákazníka.

Chcete sa niečo spýtať? Kontaktujte nás!

 

Uvedený email použijeme len pre odpoveď na vašu otázku. Ak chcete vedieť viac o našich zásadách, prečítajte si naše Prehlásenie o ochrane osobných údajov.