Hlavný obsah

Montážny servis

Montážny servis

V BAUHAUS centre nájdete širokú ponuku prác montážneho servisu. Zaistíme hladký priebeh všetkých týchto prác: inštalatérskych, kúrenárskych, obkladačských, elektro-inštalačných, sanitárnych, stolárskych, maliarskych, natieračských, murárskych, suchej výstavby, sadrokartónu.

Služba montážneho servisu platí len pre tovar kúpený v BAUHAUS odbornom centre. Viac o našom montážnom servise nájdete nižšie.

Inštalujeme a montujeme za pevné ceny!

Potrebujete privŕtať poličku, položiť podlahu či obložiť kúpeľňu novými obkladmi a nemáte doma šikovného majstra? Radi vám s tým pomôžeme

Ponuka montážnych prác je viac než pestrá. Montážny servis si môžete objednať na sanitárne a inštalatérske práce, kúrenárske práce, obkladanie, elektro-inštalačné práce, stolárske práce, pomôže tiež so suchou výstavbou či maliarskymi a natieračskými prácami, a to jako v interiéri, tak aj v exteriéri.

Montážny servis = záruka profesionality!

Tím pracovníkov montážneho servisu je špeciálne vyškolený v niekoľkých oblastiach tak, aby mohol pomôcť so všetkými úpravami domácnosti, či údržbou chaty a záhrady. V rámci jeho služieb je odborné poradenstvo a vypracovanie nezáväznej kalkulácie, na základe ktorej sa môžete rozhodnúť, či služby využijete. 

V súčasnej dobe zaistíme montáže:

  • záhradných domčekov, ako drevených, plastových, tak aj plechových na komplet
  • pergol a prístreškov na autá
  • markíz
  • laminátových, vinylových podláh, drevených parkiet a nivelácie
  • PVC podláh a kobercov

Chcete sa niečo spýtať? Kontaktujte nás!

 

Uvedený email použijeme len pre odpoveď na vašu otázku. Ak chcete vedieť viac o našich zásadách, prečítajte si naše Prehlásenie o ochrane osobných údajov.