Hlavný obsah

Značky kvality

Stabilné značky - základ vašich úspěšných projektov

Kontroly kvality v BAUHAUS prispievajú k tomu, že do sortimentu sú zaraďované len tie výrobky, ktoré zodpovedajú tým najnáročnejším požiadavkám. Aby sme mohli ponúkať výrobky silných značiek vo všetkých oblastiach, vytvorili sme pre vás široké portfólio značiek kvality, ktorých výrobky sú exkluzívne vyrábané a dodávané len pre obchodnú sieť BAUHAUS. Ich mimoriadnosťou je najlepší pomer cena/ výkon.

PROBAU

K výrobkom značky PROBAU patrí stavebná chémia, malty, PU peny, silikóny, bitúmenové pásy a pórobetónové tvárnice. Sú to stavebné hmoty v značkovej kvalite, s ktorými môžete pracovať efektívne a profesionálne.

STABILIT

STABILIT ponúka široký výber kvalitných skrutiek, hmoždiniek a kovania. Okrem železiarskeho tovaru ponúka táto silná značka tiež sortiment pre zabezpečenie domova. Na zámky a trezory značky STABILIT sa dá spoľahnúť.

REGALUX

REGALUX ponúka stabilné systematické riešenie pre všetky oblasti použitia. V jeho sortimente nájdete drevené, plastové a kovové regály, systémy regálov do pivnice či obytných priestorov, skrine, organizéry a kancelárske regály.

portaferm

Portaferm je značkou pre vysoko kvalitné kľučky, listové schránky a šatníkové systémy. Výrobky portaferm vynikajú krásnym dizajnom, kvalitným spracovaním a vysokou funkčnosťou. V sortimente nájdete ako dverné kľučky z ušľachtilej ocele, tak klasické dverné zarážky.

Candy-Light

Elegantné stropné svietidlá a svetelné reťaze Candy-Light v prvotriednej kvalite vám vytvoria tú správnu atmosféru vášho domova. Technický štandard svietidiel a príslušenstva je prísne kontrolovaný.

VOLTOMAT

Elektrická energia  v správny čas na správnom mieste. Výkonné batérie VOLTOMAT zásobujú potrebnou energiou všetky zariadenia, ktoré nepotrebujú ani zásuvku, ani sieťový kábel. S radmi spínačov a káblových príchytiek VOLTOMAT sa elektrická energia dostane presne tam, kam patrí.

PALAZZO

PALAZZO sa vyznačuje moderným dizajnom, vynikajúcou kvalitou a rozmanitosťou. Výrobné rady obkladov a keramiky v najrozmanitejších formátoch a dizajnoch  ponúkajú pre každého niečo. Obklady PALAZZO sú vyrábané špeciálnym výrobným procesom z najkvalitnejších surovín a sú určené ako pre vnútorné, tak pre vonkajšie použitie. PALAZZO stanovuje svojim klasicky triezvym dizajnom trendy pre bytovú architektúru. Nechajte sa presvedčiť týmto šarmom!

swingcolor

Objavte svet farieb značky swingcolor. V sortimente swingcolor nájdete širokú škálu maliarskych farieb a lakov, štetce, valčeky, profi farbu na drevo, univerzálnu mozaikovú omietku alebo fasádnu farbu.

sunfun

Vďaka roletám a žalúziám značky sunfun môžete z vašich okien vytvoriť niečo mimoriadne. Či už chcete miestnosť zatemniť drevenými žalúziami alebo bambusovými roletami, sunfun má pre vás vždy vhodné riešenie. V sortimente nájdete tiež letný nábytok a siete proti hmyzu sunfun.

Piardino

Rastliny pre vás ako stvorené. Robustné, vybrané rastliny v najlepšej kvalite, denne čerstvé - to je Piardino. Čaká na vás široký sortiment nádherných izbových aj vonkajších rastlín: kvitnúce rastliny, kaktusy a iné sukulenty, kapradiny, listnaté a ihličnaté dreviny, bambusy, bylinky, cibuľoviny a mnoho ďalších.

NOBLE WOOD

Vaša záhrada si zaslúži len to najlepšie. NOBLE WOOD je značkou pre elegantné ploty a drobné výrobky z dreva. Vyznačuje sa použitím neobyčajných materiálov a obzvlášť ušľachtilým spracovaním. Vďaka masívnym nábytkovým detailom šíri NOBLE WOOD svoje rustikálne kúzlo.

Gardol

Hor sa do práce! S rýľom a hrabľami vás čaká minimálne rovnaká zábava ako s kosačkou na trávu a drvičom záhradného odpadu. Gardol má pre každého hobby záhradkára pripravené to správne náradie a tie správne stroje. Samozrejme nechýbajú ani sadenice a prípravky na ošetrovanie rastlín.

Grillstar

Grilovanie je zábava a relax, predovšetkým so správnym grilovacím zariadením. Priaznivci dreveného uhlia sú u značky Grillstar na správnej adrese, práve tak ako fanúšikovia elektrických grilov alebo krbov na grilovanie. 

Kingstone

Vďaka mobilným plynovým grilom od Kingstone pripravíte lahôdky pre priateľov a rodinu, zatiaľ čo si spoločne budete užívať čas pod holým nebom či už na terase či na záhrade. Grilujte ako profesionál so značkou Kingstone!

NEPTUN

Užívajte si svoju záhradu a zalievanie prenechajte zavlažovaciemu systému NEPTUN. NEPTUN ponúka inteligentné riešenie ako pre veľké, tak aj pre malé záhradné plochy. Vaše rastlinky tak budú každý deň zavlažované presne podľa potreby.

LOGOCLIC

Vitajte vo svete bývania. LOGOCLIC prináša široký výber laminátových podláh, nástenných či stropných panelov, parkiet a vhodného príslušenstva. Jedinečná prirodzená reprodukcia drevených dekorov, elegantné a autentické dekory kameňa a keramických obkladov. S podlahami LOGOCLIC je všetko možné.

solid ELEMENTS

Dvere a okná sú veľmi dôležitými prvkami vášho domova. Vedľa komfortu a bezpečia sa stáva ústredným znakom energetická účinnosť. Solid ELEMENTS si stanovila práve tieto ciele. Pre optimálnu ochranu vašich vnútorných priestorov nájdete u solid ELEMENTS tiež vysoko kvalitné zvukové izolácie, predokenné rolety a markízy.

KANTOFLEX

Lišty sú elegantným zakončením podláh a stien. Vytvoria nenápadné spojovacie články alebo vykúzlia dekoratívne gradácie. KANTOFLEX ponúka vybraný sortiment hrán, hrán s dekorom a plastových líšt. Objavte kreatívne možnosti!

HERKULES

HERKULES je značkou profesionálneho elektrického náradia vysokej kvality. Stretáva sa tu obrovský výkon, či už ide o zváracie prístroje alebo kompresory. Spoľahnite sa na výkonné prístroje a stroje, ktoré vydržia, čo sľubujú.

WISENT

Kladivá, píly, skrutkovače, kliešte, kľúče...- s rozmanitou ponukou profesionálneho ručného náradia značky WISENT vám pôjde práca rýchlo od ruky a hlavne bude kvalitne prevedená.

Toolson

Značka Toolson ponúka široký výber kvalitného elektrického náradia od aku skrutkovača až po uhlovú brúsku. Náradie Toolson veľmi dobre padne do ruky a práca s ním sa stane zábavou.

ADMIRAL

ADMIRAL je prvotriedna nemecká značka v oblasti energetickej efektivity a spotreby vody. Pod touto značkou nájdete úsporné podlahové vykurovanie, elektrické vykurovacie telesá rozmanitého dizajnu, plynové katalytické kachle alebo kvalitný inštalačný materiál, ventilácie a sanitárne zariadenia.

Camargue

Camargue ponúka všetko pre vašu kúpelňu či wellness - od vaničiek sprchových kútov a kúpacích vaní až po tvarovo krásne umývadlá a praktické kombinácie WC s vynikajúcim pomerom cena/ výkon. Camargue zároveň prináša inovatívne bezbariérové riešenia.

mixomat

Elegancia má mnoho tvárí. Vyberte si zo širokej ponuky vodovodných batérií, sprchových sád, masážnych trysiek do sprchy a ďalšieho príslušenstva značky mixomat.