Hlavný obsah

Rozvody potrubia FLEXIRA - Flexira xConnect System

Kompletné riešenie pre rozvody potrubia z chirurgickej ocele do Vášho domu

Domové rozvody môžu výrazne ovplyvniť kvalitu bývania po celú dobu životnosti stavby. Hrajú tu hlavnú rolu hygiena a spoľahlivosť, preto prinášame šikovný potrubný systém z chirurgickej ocele. Pri vývoji myslíme nielen na úžitkovú hodnotu pre zákazníka, ale aj na jednoduchú inštaláciu. Vlastný vývoj i výroba nám umožnili vytvoriť unikátny potrubný systém, s ktorým je radosť pracovať.

Potrubie, ktoré urýchli prácu

Až 4x rýchlejšia montáž! S nerezovým vlnovcom Flexira xConnect minimalizujete počet spojov. Ohyby robíte iba v rukách bez použitia fitiniek - pretože len žiadny spoj naozaj nikdy nepretečie! Nepotrebujete žiadne špeciálne náradie (zváračky či spájky).

Univerzálna rúrka na všetky médiá

Majte život jednoduchší! Používajte jednu rúrku aj spojovacie prvky pre všetky médiá. Certifikované pre pitnú vodu, plyn, solárne náplne aj ďalšie médiá.

Chirurgická oceľ zaistí najvyššiu odolnosť

Záleží nám na tom, aby rozvody v dome vydržali dlhšie ako budova sama. Používame na výrobu nerezového vlnovca kvalitnú nerezovú oceľ AISI 316L (známa ako chirurgická), ktorá poskytuje absolútnu hygienickú bezchybnosť. Aby nie, keď sa z rovnakého materiálu vyrábajú chirurgické nástroje!

STEELPROTECT: ochranné opláštenie

Číre plastové opláštenie pridáva nerezovej trubke a potrubiam ochranu proti chemikáliám, čistiacim prostriedkom či murivu, ktoré sú voči nerezu veľmi agresívne.

Jednoduché napojenie na ľubovoľnú rúrku

Prvky potrubného systému obsahujú prechodky, ktoré umožnia napojenie na rôzne typy rúrok, ako napr. meď, plast, plastohliník. Ľahko teda nadviažete na už hotové existujúce rozvody.

K hotovému rozvodu potrubia máme aj top hadice

Sortiment Flexira xConnect System obsahuje aj širokú škálu pripojovacích hadíc pre vodu (Aqua) a plyn (Gas). Dopojíte tak nimi vodovodné batérie, toalety, práčky, umývačky, ale aj plynové sporáky.