Hlavný obsah

PROFI DEPOT

Profesionálny servis a služby pre remeselníkov

Odborné poradenstvo, profesionálne služby a špeciálny sortiment, ktorý je presne prispôsobený potrebám remeselníkov a živnostníkov, to všetko zlúčil BAUHAUS dohromady pod PROFI DEPOT. Fyzické osoby sú samozrejme tiež vítané! Vybraný sortiment zahŕňa výkonné stavebné zariadenia, lešenia, stavebnú chémiu, izolačné materiály a mnoho ďalšieho.

Výrobky z BAUHAUS PROFI DEPOT sú obzvlášť výkonné a v súlade s príslušnými technickými normami (SIA, DIN, CE, RAL, EN). Sú vybrané a vyrábané v spolupráci s poprednými priemyselnými spoločnosťami a pravidelne prechádzajú prísnymi bezpečnostními skúškami, čím BAUHAUS zabezpečuje ich kvalitu.

Služby PROFI DEPOT:


  • Predaj na faktúru alebo na zloženú zálohu
  • Rozvoz tovaru za najlepšie ceny
  • Požičovňa náradia, strojov a prívesov
  • DRIVE-IN ARÉNA
  • Dostatočné zásoby pre vaše projekty
  • Príprava tovaru pre odber na základe e-mailu, faxu alebo telefónu
  • Spracovanie nezáväznej cenovej ponuky na mieru
  • Vernostný program zákaznických zliav
  • Odborné semináre a akcie

Krytá nakladacia zóna

Pohodlný a rýchly nákup! V odbornom centre BAUHAUS môžete pohodlne a rýchlo nakupovať v našej priestrannej zastrešenej nakladacej zóne. BAUHAUS odborní poradci predaja vám všetok potrebný tovar dovezú na miesto pre naloženie.

Informácie pre remeselníkov

Hľadáte odbornú pomoc? Vyškolení odborníci sú vám v našom centre k dispozícii s užitočnými tipmi a profesionálnym odborným poradenstvom. Poskytnú vám informácie o všetkých službách, ktoré PROFI DEPOT ponúka.

Nákup väčšieho množstva

Špecializovaný sortiment z osvedčených materiálov bol zostavený výhradne pre potreby remeselníkov a živnostníkov. Mnoho výrobkov z aktuálneho sortimentu dodáváme v krátkej dobe. Pri odbere väčšieho množstva materiálu je u nás cenové zvýhodnenie samozrejmosťou. Stačí sa len opýtať na informáciách pre remeselníkov na podmienky a môžete si rovno nechať spracovať nezáväznú ponuku.

Vrátenie tovaru

Zakúpený tovar je možné do štyroch týždňov od dátumu zakúpenia vrátiť. Platí pri predložení pokladničného dokladu pre nepoužitý a nepoškodený tovar zabalený v originálnom obale. Neplatí pre tovar na objednávku a tovar rezaný na mieru alebo tovar, ktorý bol na prianie zákazníka upravený.

Vaša cesta do odborného centra s PROFI DEPOT