Hlavný obsah

PROFI DEPOT

Profesionálny servis a služby pre remeselníkov

Odborné poradenstvo, profesionálne služby a špeciálny sortiment, ktorý je presne prispôsobený potrebám remeselníkov a živnostníkov, to všetko zlúčil BAUHAUS dohromady pod PROFI DEPOT. Fyzické osoby sú samozrejme tiež vítané! Vybraný sortiment zahŕňa výkonné stavebné zariadenia, lešenia, stavebnú chémiu, izolačné materiály a mnoho ďalšieho.

Výrobky z BAUHAUS PROFI DEPOT sú obzvlášť výkonné a v súlade s príslušnými technickými normami (SIA, DIN, CE, RAL, EN). Sú vybrané a vyrábané v spolupráci s poprednými priemyselnými spoločnosťami a pravidelne prechádzajú prísnymi bezpečnostními skúškami, čím BAUHAUS zabezpečuje ich kvalitu.

  • Predaj na faktúru alebo na zloženú zálohu
  • Rozvoz tovaru za najlepšie ceny
  • Požičovňa náradia, strojov a prívesov
  • DRIVE-IN ARÉNA
  • Dostatočné zásoby pre vaše projekty
  • Príprava tovaru pre odber na základe e-mailu, faxu alebo telefónu
  • Spracovanie nezáväznej cenovej ponuky na mieru
  • Vernostný program zákaznických zliav
  • Odborné semináre a akcie

 

 

Vaša cesta do odborného centra s PROFI DEPOT

Produkty a služby od profesionálov pre profesionálov.

K odbornému centru BAUHAUS Bratislava Pharos Park tu.

Informácie pre remeselníkov

Hľadáte odbornú pomoc? Vyškolení odborníci sú vám v našom centre k dispozícii s užitočnými tipmi a profesionálnym odborným poradenstvom. Poskytnú vám informácie o všetkých službách, ktoré PROFI DEPOT ponúka.

Nákup väčšieho množstva

Špecializovaný sortiment z osvedčených materiálov bol zostavený výhradne pre potreby remeselníkov a živnostníkov. Mnoho výrobkov z aktuálneho sortimentu dodáváme v krátkej dobe. Pri odbere väčšieho množstva materiálu je u nás cenové zvýhodnenie samozrejmosťou. Stačí sa len opýtať na informáciách pre remeselníkov na podmienky a môžete si rovno nechať spracovať nezáväznú ponuku.

Vojsť. Naložiť. Odísť.

Takto realizujú remeselníci a živnostníci nákup stavebnín,  stavebného materiálu, paletového tovaru alebo veľkého množstva v tzv. DRIVE-IN ARÉNE.

Osobným autom alebo malou dodávkou vojdete dovnútra haly so stavebninami, pohodlne si naložíte vybraný tovar z regálu priamo do auta a po zaplatení na pokladni odchádzate.

V prípade poreby vám odborní poradci predaja v DRIVE-IN ARÉNE pomôžu pri nakladaní pomocou vysokozdvižného alebo paletového vozíka.

Profesionálne náradie a stroje k zapožičaniu

Potrebujete profesionálne a výkonné náradie pre svoje aktuálne projekty a nechcete ho kupovať? Za malý poplatok vám radi potrebné náradie či stroje požičiame. Pozrite sa na aktuálnu ponuku a cenník požičovne náradia a strojov.

k požičovňa náradia

Rozvoz tovaru

Tovar, ktorý si objednáte v BAUHAUS vám bude dodaný včas a presne tam, kde ho potrebujete mať, napríklad priamo na stavbu. Jednoducho kontaktujte našich odborných poradcov predaja!

Vrátenie tovaru

Zakúpený tovar je možné do štyroch týždňov od dátumu zakúpenia vrátiť. Platí pri predložení pokladničného dokladu pre nepoužitý a nepoškodený tovar zabalený v originálnom obale. Neplatí pre tovar na objednávku a tovar rezaný na mieru alebo tovar, ktorý bol na prianie zákazníka upravený.

Výhodnejšie nákupy s vernostnou kartou

Využite výhody nášho vernostného systému a získajte zľavu až 10 % na vaše nákupy. Bližšie informácie o výhodách nášho vernostného programu získate priamo v našom BAUHAUS centre, na hlavných informáciách alebo v oddelení BAUHAUS Profi Depot. Zľava platí aj pri predložení živnostenského oprávnenia či zmluvy o hypotečnom úvere alebo o úvere zo stavebného sporenia.

Krytá nakladacia zóna

Pohodlný a rýchly nákup! V odbornom centre BAUHAUS môžete pohodlne a rýchlo nakupovať v našej priestrannej zastrešenej nakladacej zóne. BAUHAUS odborní poradci predaja vám všetok potrebný tovar dovezú na miesto pre naloženie.