Hlavný obsah

BAUHAUS – špecialista pre dielňu, dom a záhradu

Na jar v roku 1960 bolo v nemeckom Mannheime otvorené prvé odborné centrum BAUHAUS. Od tej doby sa BAUHAUS stal tradičným miestom, kam prichádzajú milióny zákazníkov nakúpiť všetko potrebné pre dielňu, dom a záhradu. Všetko tu prehľadne nájdete pod jednou strechou a v samoobslužnej forme. Vďaka tomuto unikátnemu zoskupeniu 15 oddelení pod jednou strechou, môžete všetko nakúpiť na jednom mieste a ušetríte si tak čas, peniaze a starosti spojené so zháňaním potrebného materiálu.

Na Slovensku sme tu pre vás už od roku 2015 a odborné centrum BAUHAUS nájdete v Bratislave Pharos Parku.

Kvalitný servis pre profesionálneho zákazníka

Vykonávať remeslo je tvrdá drina. A my sme si toho vedomí. Preto ponúkame celý rad služieb pre remeselníkov a živnostníkov, ktoré majú jediný cieľ - uľahčiť profesionálom ich prácu. Tisíce remeselníkov sa k nám preto vracajú každý deň kvôli službám, ktoré im ponúkame. Či už sú to cenové zvýhodnenia v rámci vernostného programu alebo množstevných odberov, požičovňa profesionálneho náradia, pohodlný nákup v Drive-In Aréne, odborné poradenstvo alebo možnosť chutného občerstvenia.

Nakupovanie v BAUHAUS má skrátka veľa výhod. Prehľad všetkých služieb, ktoré ponúkame, nájdete tu.

Na náš sortiment sme hrdí

V odbornom centre BAUHAUS nájdete ucelenú ponuku viac ako 78.000 produktov. A my sme na túto ponuku patrične hrdí. Každý deň sa snažíme, aby sme našim zákazníkom ponúkli tovar v prvotriednej kvalite a za priaznivé ceny. Nájdete u nás prevažne produkty známych výrobcov, ale okrem renomovaných značiek ponúkame aj celý rad vlastných značiek kvality. Výrobky, ktoré pod našou vlastnou značkou vyrábame, sú technologickými špičkami na svetovom trhu. Vy si tak môžete byť istí, že neplatíte zbytočné peniaze za značku, ale len za skutočnú hodnotu výrobku. A pretože sme si tým istí aj my, ponúkame vám na naše značky kvality záruku 5 rokov. Pozrite sa na prehľad značiek kvality tu.

BAUHAUS – európsky líder na trhu

BAUHAUS je zákazníkmi obľúbený takmer po celej Európe a táto sieť sa každým rokom rozširuje. V súčasnosti môžete navštíviť 273 odborných centier BAUHAUS v 19 rôznych štátoch Európy. A vďaka našej veľkosti sme schopní našim zákazníkom ponúknuť tovar za bezkonkurenčné ceny. To, že prerastajú hranice, ale neznamená, že zabúdame na tradíciu. Naopak, v BAUHAUS si dávame záležať na tom, aby ste u nás našli aj lokálne produkty, ktoré máte radi a na ktoré sa spoliehajú už generácie slovenských remeselníkov a domácich majstrov. V skutočnosti takmer polovica sortimentu BAUHAUS pochádza od lokálnych výrobcov a obchodných partnerov.